Кожна група дошкільного закладу забезпечена сучасними меблями та предметно-розвивальним середовищем відповідно до вікових потреб та індивідуальних особливостей її вихованців. В дошкільному закладі є музична та фізкультурна зали, медичний блок з ізолятором, кабінет психолога.
Веселі, яскраві свята та розваги готують досвідчені музичні керівники.
Практичний психолог проводить індивідуальні і групові заняття з дітьми, консультації з батьками. В дошкільному закладі розуміють, що гармонійний розвиток базується на міцному здоров’ї. В обладнаній спортивній залі проводить заняття інструктор з фізкультури.
Свої успіхи і досягнення вихованці демонструють на змаганнях та інших заходах як у межах дошкільного закладу, так і на рівні міста.
Усіх педагогів нашого закладу характеризує високий професіоналізм, любов до дітей та творче ставлення до роботи.
У закладі дошкільної освіти використовуються різноманітні, цікаві, інтерактивні форми організації дітей:
· спеціально організована освітня діяльність,
· ігри-заняття,
· самостійна діяльність дітей (художня, рухова, мовленнєва, ігрова, трудова, дослідницька та ін.),
· індивідуальна робота,
· спостереження, екскурсії,
· свята та розваги.
Під час складання розкладу занять враховується психічне, фізичне, емоційне навантаження на дитину, передбачається раціональне чергування видів розумової, рухової, практичної діяльності.
Розклад занять на навчальний рік - вкладення в кінці сторінки.