• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Методична робота закладу
Методична робота закладу дошкільної освіти спрямована на вивчення і впровадження в практику роботи педагогічних працівників теорії та методики розвитку, навчання і виховання дошкільників, а також оволодіння сучасною методологією, збагачення досвіду педагогів новими прогресивними методами, впровадження новітніх розробок, позитивного досвіду, сучасних педагогічних технологій.
Центром методичної роботи закладу є методичний кабінет, в якому в наявності дитяча та методична література, законодавчі та нормативні документи, матеріали семінарів, свят та передового досвіду вихователів.
Впровадження в життя особистісно орієнтованої моделі дошкільної освіти вимагає від педагога професійної зрілості, майстерності, високої культури праці, психологічної грамотності, тому наші педагоги приділяють велику увагу самоосвіті та професійному росту.

Основні завдання дошкільного навчального закладу:

· Продовжувати роботу з реалізації завдань освітньої лінії «Дитина в соціумі» Базового компонента дошкільної освіти України. Сприяти соціальній адаптації дитини через формування основ економічної грамотності.

· Сприяти формуванню у дошкільників моральних потреб, що мотивують до дотримання моральних норм та протидії їх порушенню.

· Забезпечення координації дій дошкільного закладу і сім'ї у вихованні трудових навичок дітей дошкільного віку та сприяти ранній профорієнтації дошкільників.

Основними напрямками роботи нашого дошкільного закладу є:

· Створення необхідних умов для повноцінного життя дитини, оптимального її розвитку.

· Вирішення завдань усвідомленого засвоєння дитиною прийнятних норм поведінки у спілкуванні з однолітками та старшими, близькими і малознайомими людьми, формування ціннісних орієнтацій дошкільнят.

· Сприяння розвитку самосвідомості, формування правильного уявлення про себе, виховання почуття власної гідності, поваги до людей .

Кiлькiсть переглядiв: 97

Коментарi