Інформація про заклад

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№55 "Лісовий куточок" Черкаської міської ради

– це заклад дошкільної освіти для дітей віком від 2 до 6 (7) років, заснований у 1971році, належить до міської комунальної власності. З лютого 2016 року заклад очолює Горячковська Валентина Анатоліївна.

В ньому функціонує 10 груп, з них: 2 групи для дітей ясельного віку та 8 груп для дітей садового віку, в яких виховується 208 дітей.

Режим роботи закладу

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №55 "Лісовий куточок" Черкаської міської ради працює за п’ятиденним робочим тижнем, 10-годинним графіком перебування.
Графік роботи - 8.00 - 18.00

Мова освітнього процесу - українська.

У нашому дошкільному закладі – домашня, затишна обстановка, яка допомагає дітям швидше звикати до нових умов, почувати себе комфортно та безпечно. В атмосфері спокою і доброзичливості діти із задоволенням малюють, ліплять, танцюють, грають, вивчають вірші, пісні, працюють з природними матеріалами, ставлять лялькові вистави.

В дошкільному навчальному закладі створені оптимальні умови для повноцінного розвитку дошкільнят.

Кожна група дошкільного закладу забеспечена сучасними меблями та предметно-розвивальним середовищем відповідно до вікових та індивідуальних потреб її вихованців.

Усіх педагогів нашого закладу характеризує високий професіоналізм, любов до дітей, вдумливе та творче ставлення до роботи.

Веселі, яскраві свята та розваги готують досвідчені музичні керівники.
Практичний психолог проводить індивідуальні і групові заняття з дітьми, консультації з батьками.

У нас розуміють, що гармонійний розвиток базується на міцному здоров’ї. Велика увага приділяється збереженню та укріпленню фізичного здоров’я дітей. В спортивній залі проводить заняття інструктор з фізкультури.

В закладі організовано триразове харчування. Спеціально підібране збалансоване меню заряджає малят енергією на весь день.

Турбуючись про здоров’я дітей, їжа готується на очищеній воді, завдяки тому, що на харчоблоці встановлений сучасний очищувальний прилад з подвійною очисткою води.

Батьки дітей - наші партнери і порадники. Ми завжди відкриті для спілкування з однодумцями.

Ми намагаємось подарувати нашим вихованцям
радісне перебування в країні дитинства, де вірять, що
діти справді прагнуть до виявлення своїх почуттів і здібностей.