Історія закладу освіти

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №55 "Лісовий куточок" був зданий в експлуатацію в серпні 1971 року. А вже 1 грудня 1971 року він гостинно відчинив свої двері для перших вихованців.

Завдувачем, яка відкрила заклад, прийняла на роботу перших співробітників і дітей була Лях Ніна Акимівна. З березня 1984 року до лютого 2016 року завідувачем дошкільним закладом була Ідес Юлія Олексіївна. З 08.02.2016 року і до сьогодні закладом керує Горячковська Валентина Анатоліївна.

Протягом сорока шести років наші спеціалісти підготували до шкільного життя більше трьох тисяч дітей. Зараз наш дошкільний заклад відвідують діти та внуки наших випусників.

На сьогоднішній день в дошкільному навчальному закладі працює одинадцять груп (три - для дітей ясельного віку і вісім - садових), які відвідує понад 200 дітей. Про що свідчать ці цифри? В першу чергу, про злагоджену роботу всього нашого колективу, про чуйні серця і тепло материнських рук.