• Ви знаходитесь тут:

Інформація про заклад

У нашому дошкільному закладі – домашня, затишна обстановка, яка допомагає дітям швидше звикати до нових умов, почувати себе комфортно та безпечно. В атмосфері спокою і доброзичливості діти із задоволенням малюють, ліплять, танцюють, грають, вивчають вірші, пісні, працюють з природними матеріалами, ставлять лялькові вистави.

Усіх педагогів нашого закладу характеризує високий професіоналізм, любов до дітей, вдумливе та творче ставлення до роботи.

Веселі, яскраві свята та розваги готують досвідчені музичні керівники.
Практичний психолог проводить індивідуальні і групові заняття з дітьми, консультації з батьками.

У нас розуміють, що гармонійний розвиток базується на міцному здоров’ї. Велика увага приділяється збереженню та укріпленню фізичного здоров’я дітей. В спортивній залі проводить заняття інструктор з фізкультури.

В закладі організовано триразове харчування. Спеціально підібране збалансоване меню заряджає малят енергією на весь день.

Турбуючись про здоров’я дітей, їжа готується на очищеній воді, завдяки тому, що на харчоблоці встановлений сучасний очищувальний прилад з подвійною очисткою води.

В дошкільному навчальному закладі створені оптимальні умови для повноцінного розвитку дошкільнят.

Батьки дітей - наші партнери і порадники. Ми завжди відкриті для спілкування з однодумцями.

Ми намагаємось подарувати нашим вихованцям
радісне перебування в країні дитинства, де вірять, що
діти справді прагнуть до виявлення своїх почуттів і здібностей.